ПОЛІСЬКА ЄПАРХІЯ СПОВІЩАЄ ПРО СМЕРТЬ НАМІСНИКА ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ АРХІМАНДРИТА АВРААМІЯ (КОСТЮКА)

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з сумом сповіщає, що 16 січня 2020 року на 80-му році життя відійшов до Господа клірик єпархії – намісник чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся – архімандрит Авраамій (Костюк).

18 січня 2020 року по благословенню керуючого єпархією митрополита Поліського і Сарненського Анатолія, була звершена заупокійна Божественна Літургія, котру очолив секретар єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич). За богослужінням молилися клірики єпархії, рідні та духовні чада батюшки. Після Літургії було звершено чин поховання архімандрита Авраамія (Костюка).

Поховано архімандрита Авраамія на монастирському кладовищі.

В надгробному слові архімандрит Феофан (Федюкевич) передав слова Митрополита Анатолія, сказавши: «Отець Авраамій був один із найперших засновників чоловічого монастиря, трудами і молитвами він стяжав подвиг у Бога. Хай добра пам’ять залишиться про новопреставленого. Нехай Господь простить йому всі провини і сподобить душу Царства Небесного…»

             Вічна йому пам’ять!

 

Просмотров: (785)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *