СВЯТО БОГОЯВЛЕННЯ МОЛИТОВНО ОБ’ЄДНАЛО ПОЛІЩУКІВ З ПОЛІСЬКИМ МИТРОПОЛИТОМ

19 січня 2020 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує одне з двунадесятих свят – Богоявлення.

Як свідчать нам церковні історики – євангелісти, Іісус Христос перед початком своєї проповіді прийняв Хрещення від святого Пророка і Предтечі Іоанна.

В водах Іордана Іісус Христос взяв гріхи людства на себе, та іскупив їх своєю кров’ю, будучи розіп’ятим на Хресті. В момент Хрещення Господнього небо розкрилося і голос Отця Небесного засвідчив присутнім: «Це Син мій возлюблений, у Якому Моє благовоління», а Дух Святий у вигляді голуба явився як третя Іпостась Святої Трійці. Сьогодні Бог явився людству, тому і свято має назву Богоявлення.

За багатолітньою традицією, в цей святковий день, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у старовинному Свято-Миколаївському храмі міста Березне, Полісся.

Владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Миколаївського Храму – протоієрей Сергій Забейда.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води та окропив богомольців святою водою.