МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ХРАМОВОГО СВЯТА – ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЯ

27 вересня 2020 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

Це свято було встановлено в ІV столітті на згадку про знайдення Чесного Хреста Господнього святою рівноапостольною царицею Єленою.

За доброю традицією, в цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці Володимирецького району Полісся, Митрополит Анатолій звершив святкову Божественну Літургію, приурочену до храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич та настоятель Храму протоієрей Сергій Мельничук.

Слово проповіді виголосив Митрополит Анатолій, під час котрої розкрив історію сьогоднішнього свята.

По закінченню Літургії був відслужений святковий молебень, після котрого Владика побажав кожному послідовнику Христа гідно пройти земний шлях та сподобитись безсмертя душі і вічності в Бозі.