МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ прп. СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

8 жовтня 2020 року Мати-Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі міста Дубровиця, Полісся.

По закінченню Божественної Літургії архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажав парафіянам миру, добра та здоров’я.

Особливу увагу Владика приділив настоятелю Храму – протоієрею Сергію Деркачу, охарактеризувавши його віддане служіння Церкві та користуючись нагодою привітав його з днем Ангела та побажав йому молитовного заступництва преподобного Сергія Радонезького.

Богослужіння завершилося співом многоліття.