Щоденні архіви: 09/10/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

9 жовтня 2020 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель Свято-Варварівського храму м. Володимирець – протоієрей Сергій Наконечний та настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Острівці – священик Роман Мирончук.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та подвигу святого апостола Іоанна Богослова.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.