Щоденні архіви: 09.10.2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ св. ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА

9 жовтня 2020 року Свята Православна Церква прославляє апостола і євангеліста Іоанна Богослова. В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

Слід зазначити, що цей Храм являється пам’яткою архітектури, йому понад 145 років. Завдячуючи трудам та стійкості громади, Храм не закривався навіть в часи атеїстичного гоніння на Церкву. Храм намолений та дуже гарний, на богослужіння збирається велика кількість парафіян, багато діточок.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель Свято-Варварівського храму м. Володимирець – протоієрей Сергій Наконечний та настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Острівці – священик Роман Мирончук.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та подвигу святого апостола Іоанна Богослова, зокрема, сказавши: «Апостол Іоанн Богослов втілив в своїй особі не тільки любов, а і вірность Христу», – чого і побажав вірянам, наслідуючи приклад святого апостола Іоанна Богослова.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. На прощання Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.