Щоденні архіви: 17/10/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ВІДІЙШОВ ДО ГОСПОДА ВИДАТНИЙ АТОМНИК, ЛЮДИНА ОБДАРОВАНА БОГОМ ЗНАННЯМИ ТА ВІРОЮ…»

Із сумом сповіщаємо, що 15 жовтня 2020 року відійшов до Господа Коровкін Володимир Олександрович – перший екс-генеральний директор Рівненської АЕС.

З благословення керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського духовенство Поліської єпархії УПЦ прийняло участь у відспівуванні Коровкіна Володимира Олександровича.

Володимир Олександрович Коровкін – народився у 1930 році. Заслужений енергетик України, член Академії інженерних наук, Член правління Українського ядерного товариства; перший директор Рівненської АЕС (1973-2002), міський голова Кузнецовська (2006-2010). Єдиний в Європі керівник, який очолював ядерний об’єкт Рівненська АЕС незмінно двадцять дев’ять років поспіль (1973-2002 рр.), під його керівництвом було введено в експлуатацію п’ять атомних енергоблоків України. Почесний громадянин міста Вараш.

Необхідно зазначити, що екс-директор Рівненської АЕС В.А.Коровкін являвся парафіянином Свято-Преображенського кафедрального собору м. Вараш.

Які б не були політичні спекуляції щодо Української Православної Церкви, він лишався вірним сином Матері Церкви, завжди відстоював та захищав Православну Церкву в її канонічному статусі.

Покійний нагороджений орденами Української Православної Церкви за сприяння у будівництві Свято-Преображенського кафедрального собору м. Вараш, був благодійником у справі будівництва багатьох інших храмів Поліської, Волинської, Хмельницької єпархій УПЦ. Допомагав чоловічим та жіночим монастирям.

Світлий образ новопреставленого хай залишиться в пам’яті рідних і близьких йому людей.

Митрополит Поліський Анатолій висловлює співчуття атомникам Рівненської АЕС та рідним новопреставленого, бажаючи милосердя Божого душі новопреставленого раба Божого Володимира.

З благословіння Митрополита Поліського Анатолія відспівування відбулося у Свято-Преображенському кафедральному соборі м. Вараш, котре очолив протоієрей Володимир Денисюк з духовенством Поліської єпархії УПЦ.

Вічна пам’ять та безсмертя його душі.