Щоденні архіви: 28/10/2020

ДУХОВЕНСТВО ТА ВІРЯНИ ВІТАЮТЬ ПОЛІСЬКОГО АРХІПАСТИРЯ З 27-ою РІЧНИЦЕЮ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ

Ваше Високопреосвященство!

Дорогий Владико!

Духовенство та віряни ввіреної Вам Поліської єпархії УПЦ вітають Вас з 27-ою річницею Вашої архієрейської хіротонії.

Згідно рішенню Священного Синоду від 28 жовтня 1993 року Вас було обрано єпископом Рівненської кафедри. З того часу Ви гідно несете своє служіння Богу і людям.

Ваші труди відзначені церковними і державними нагородами. Самою більшою нагородою для Вас є любов духовенства і вірян Української Православної Церкви.

Зичимо Вам, дорогий Владико, кріпості та сили в подальшому служінні Матері Церкві та її народу. Хай милосердний Господь кріпить Вас силою та здоров’ям, збагачуючи Вас люблячими  серцями.

З повагою та любов’ю до Вас, духовенство та віряни

Поліської єпархії УПЦ.