Щоденні архіви: 26.10.2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “ЖИТЕЛІ МІСТА АТОМНИКІВ ВАРАШ СВЯТКУЮТЬ СЬОГОДНІ СВОЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО”

26 жовтня 2020 року повнота Православної Церкви вшановує Образ Іверської Ікони Божої Матері, котрий був явлений на Святій горі Афон у ІХ столітті, і з того часу і до нині, являє своє заступництво та благодатну допомогу кожному молящемуся.

Митрополит Поліський Анатолій з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію у Свято-Іверському Храмі міста атомників – Вараш. За богослужінням Владиці Митрополиту співслужили священики Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ .

На Малому вході архіпастир нагородив настоятеля Храму – протоієрея Віктора Пінчук з нагоди його 60-ти річчя правом носіння другого Хреста з прикрасами.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій, зокрема, сказав: «Богоматір являється покровителькою роду християнського. ЇЇ молитвами дарується життя, ЇЇ молитвами душа набуває безсмертя та вічність…».

Після богослужіння був звершений святковий молебень на честь Богоматері.