МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 70-ти річчя НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ

На запрошення настоятеля Свято-Миколаївського храму села Городець, Володимирецького району Полісся протоієрея Мефодія Волчевського керуючий Поліської єпархії Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до 70-ти річчя настоятеля храму.

Владиці співслужили клірики Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець – протоієрей Мефодій Волчевський; настоятель Свято-Іллінського храму села Антонівка, Володимирецького району – протоієрей Василь Юрочко; настоятель Свято-Воскресенського Храму села Ромейки, Володимирецького району – протоієрей Ігор Новак; протодиякон Дмитро Петронюк.

На Малому вході Владика Анатолій, по благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всія України за багатолітні труди во славу Святої Матері Церки, відзначив отця настоятеля – протоієрея Мефодія Волчевського правом носіння другого Хреста з прикрасами.

У слові настанови Владика  закликав вірних  Української Православної Церкви берегти вірність і чистоту Христової віри.

По закінченню святкового богослужіння Владика Анатолій відслужив подячний молебень з нагоди 70-ти річчя настоятеля храму, під час котрого була звершена молитва за хворих на ковід. Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.