МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ВІДДАННЯ ПРАЗДНИКА ПАСХИ

9 червня 2021 року, в день віддання свята Пасхи, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння пасхальним чином у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); настоятель Свято-Олександро-Невського Храму м.Костопіль – архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Покровського храму села Мала Любаша – протоієрей Олексій Оніщук; клірик Свято-Олександро-Невського Храму м.Костопіль – священик Федір Масюк.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій виголосив проповідь про значення Воскресіння Спасителя миру в житті кожного християнина, котрий має віру і покладає надію на Бога. Владика висловив подяку отцю настоятелю – архімандриту Іларіону (Клебану), духовенству та вірянам за спільну молитву.