МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ ТА 30-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

21 вересня 2021 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує свято Різдва Божої Матері.

Церковна громада села Озірці, Володимирецького району на чолі з настоятелем – протоієреєм Борисом Акуленко запросила свого архіпастиря для звершення святкового богослужіння з нагоди храмового свята та ювілею – 30-ти річчя з дня забудови храму.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: настоятель Храму – протоієрей Борис Акуленко; протодиякон Дмитро Петронюк та духовенство Поліської єпархії.

За богослужінням, після читання Святого Євангелія, Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему земного життя Богородиці та значення Її в житті кожного християнина.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. На прощання Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.