МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 140-річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Параскевському Храмі села Немовичі, Сарненського району, Полісся, приурочену до 140-річчя з дня забудови Храму.

Владика відслужив святкову Божественну Літургію разом з духовенством ввіреної йому Поліської єпархії УПЦ.

Після богослужіння був звершений святковий молебень, після котрого архіпастир виголосив слово проповіді, зокрема, сказавши: «Сьогодні ми святкуємо ювілей храму. Через цей храм пройшло три покоління людей, які вірою і любов’ю своєю засвідчили приналежність до віри дідів і прадідів своїх. Тож, давайте будемо наслідувати їхні добрі справи по будівництву і збереженню святинь на Поліссі…».

Владика подякував отцю настоятелю – протоієрею Володимиру Зущенко за його багатолітні труди у ввіреній йому парафії. За богослужінням молився голова Немовицької ТГ Трохимець О.П., котрий, також, привітав церковну громаду з ювілеєм.