МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО

8 листопада 2021 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті.

Сьогодні своє храмове свято відзначає церковна громада Свято-Димитріївського храму села Серники, Вараського району, Полісся. З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення Божественної Літургії. Слід зазначити, що Свято-Димитріївському храму більше 190 років, він збудований без жодного цвяха, та являється архітектурною пам’яткою державного значення.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іоанн Муляр, протоієрей Микола Полюхович – благочинний Зарічненського благочиння та духовенство Поліської єпархії.

Слово проповіді виголосив протоієрей Микола Полюхович – благочинний Зарічненського благочиння.

По завершенню Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо храму, після котрої архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажавши присутнім любові, духовного миру, тілесного здоров’я та спасіння душі во Христі Воскресшому.

За богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, ігуменія Іуліанія (Боровець) та сестри ввіреної їй обителі.