МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

13 лютого 2022 року, в Неділю про митаря та фарисея, на запрошення церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Кам’янка, Березнівського району, Полісся, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну Літургію, під час котрої просив у Бога стійкості віри, кріпості, сили для вірян Української Православної Церкви, які сьогодні, в тяжкий час іспиту пандемією, гуртуються в храмах для молитви та зцілення тіла і душі.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Іоанн Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Кам’янка; священик Вадим Щевич – настоятель Свято-Параскевського храму села Яблунне; священик Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани; протодиякон Дмитро Петронюк.

Після богослужіння архіпастир розкрив значення Святого Письма, яке читалося під час Божественної Літургії та виголосив настанову на подальше життя в умовах іспиту пандемією.