МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗІ СВОЄЮ ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ ВХІД ГОСПОДНІЙ В ЄРУСАЛИМ

17 квітня 2022 року, з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію в храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері ії Софії міста Сарни, Полісся.

Владиці співслужили: настоятель храму – архімандрит Василід (Золотін); протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Максим Гузенко; диякон Петро Хильчук.

Храм був наповнений парафіянами, дітьми та молоддю, котрі разом зі своїм архіпастирем підносили молитви за мир в Україні.

Після читання Святого Письма Євангелія Владика виголосив проповідь на тему свята.

По завершенні богослужіння архіпастир очолив молебень за потребуючих помочі Божої та преподав богомольцям благословіння на грядущий Страстний тиждень.