МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

24 квітня 2022 року вся повнота Православної Церкви святкує світле Христове Воскресіння.

З нагоди цього величного свята, в Пасхальну ніч, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив полуношницю Великої Суботи, Великодню Заутреню та Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

За Божественною Літургією, після читання Євангелія владика Анатолій зачитав Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні святкової Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав парафіян кафедрального собору зі світлим Христовим Воскресінням, після чого було звершено освячення пасок.