МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади смт Клесів, Сарненського району, Полісся, прибув для освячення новозбудованого Свято-Благовіщенського храму.

Під час Чину освячення, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Владика митрополит заклав святі мощі святого священомученика Володимира у хрестовину святого Престолу. Після чину освячення була звершена перша Божественна Літургія архієрейським чином.

Архіпастирю співслужили: протоієрей Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; протоієрей Василь Приндюк – настоятель Свято-Успенського храму; протоієрей Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму; священик Василь Охримюк; прот. Дмитро Полюхович; протоієрей Іван Кубан; протодиякон Дмитро Петронюк.

На Малому Вході, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, за труди по будівництву храму Владика митрополит возвів настоятеля храму – священика Романа Васильця в сан протоієрея.

По завершенні богослужіння митрополит Анатолій виголосив проповідь, в якій зокрема, сказав: ” Жертвами та тяжкими трудами церковна громада протягом 16-ти років будувала храм.  Віднині він слугуватиме людям в їхніх духовних потребах та став прикрасою селища…”.

Архіпастир закликав парафіян зберігти храм та подякував громаді за їхні труди по будівництву храму.