МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня 2022 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих славних первоверховних апостолів Петра і Павла.

В цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівської громади села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Своєму архіпастирю Престола Божого співслужили: протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель храму; протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Геннадій Якимчук, а також духовенство Поліської, Рівненської та Волинської єпархій УПЦ.

У слові духовної настанови владика Анатолій розкрив життєвий подвиг та значення трудів святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

По завершенні богослужіння владика Анатолій привітав парафіян та духовенство зі святом, побажавши стяжати дари Духа Святаго, віри, молитви, труда та почуття християнської любові один до одного.

Богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.