МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ МОЛИТОВНО ЄДНАЄ ПРАВОСЛАВНИХ ПОЛІЩУКІВ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення Свято-Георгієвської церковної громади села Липне Вараського району, Полісся, прибув для звершення святкового богослужіння.

Високопреосвященнішому митрополиту Анатолію співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець; протоієрей Микола Першута – настоятель Свято-Стрітенського храму села Сопачів; священик Богдан Русін – настоятель Свято-Михайлівського храму села Жовкині; священик Олександр Карапка – настоятель Свято-Георгієвського храму села Липне; священик Роман Мирончук – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Острівці; протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Ярослав Бабич.

На Малому вході по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Владика митрополит нагородив настоятеля храму церковною нагородою.

По завершенні богослужіння митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій розкрив значення храму для потреб віруючих людей.