МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

21 вересня 2022 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного Храму села Ремчиці, Сарненського району, Полісся, відзначає своє престольне свято.

З цієї нагоди парафіяни та настоятель протоієрей Володимир Сидорук запросили свого керуючого – Високопреосвященнішого митрополита Поліського і Сарненського Анатолія для звершення святкового богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Володимир Сидорук, настоятель Свято-Миколаївського храму села Тріскіно священик Василій Охримюк та протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням, після читання Святого Письма Євангелія архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив історію земного життя Пречистої Діви Марії та значення Її в житті кожного християнина.

Після богослужіння владика Анатолій  привітав парафіян та отця настоятеля з престольним святом та побажав щоби Богоматір, Різдво котрої сьогодні святкує Церква, сприяла кожному молящемуся та кожному прохаючому ЇЇ помочі.

Богослужіння закінчилося молебнем та співом многоліття.