МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ЗАГИНУВ ЩЕ ОДИН СИН УКРАЇНИ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ…»

Поліщуки провели в останню путь убієнного захисника України Миколу Гомонця, 1980 р.н. жителя села Мар’янівка, Сарненського району що на Поліссі, котрий загинув під час ворожого артилерійського обстрілу на Миколаївщині.

Загиблий воїн мужньо захищав рубежі нашої Батьківщини від російських окупантів, віддавши своє життя за світле майбутнє усіх нас.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора звершив Чин відспівування убієнного воїна Миколая у Свято-Успенському храмі села Мар’янівка, Сарненського району.

Отцю благочинному

співслужили:

протоієрей Георгій Семенович – настоятель Свято-Троїцького храму села Любиковичі;

протоієрей  Володимир Галуха – настоятель Свято-Георгієвського храму с.Бутейки;

протоієрей  Олег Гавлильчик  – настоятель Свято-Покровського храму с.Стрільськ;

священик Роман Козак – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Глушиця;

протоієрей Іоанн Петя – настоятель Свято-Успенського храму села Мар’янівка.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Олександр Кокора передав від митрополита Анатолія слова співчуття матері,  братам та рідним загиблого воїна.

Поховали захисника на сільському кладовищі у Мар’янівці.

Вічна пам’ять

захиснику України!