МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: « ГИНУТЬ СИНИ УКРАЇНИ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ…»

Сльози та горе знову прийшли на Полісся – загинув вірний син України – Олександр Іванович Стахнюк. Убієнний воїн родом із села Зірне, Березнівського району, Полісся. Перебуваючи у лавах ЗСУ з березня 2022 року, служив в інженерному батальйоні старшим медиком ВЧ 0451. Вірно ніс воїнську службу, стояв на захисті рідної землі та віддав своє життя задля миру в Батьківщині, загинувши поблизу населеного пункту Тоненьке, Ясинуватського району, Донецької області.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння у Свято-Пантелеімонівському храмі села Зірне, Березнівського району, Полісся, звершив Чин відспівування загиблого воїна

Йому співслужили:

протоієрей Іоанн Бондар – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму села Зірне;

протоієрей Сергій Гарбар – настоятель Свято-Різдва-Богородичного храму села Друхів;

протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського храму міста Березно;

протоієрей Григорій Ясковець – настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського храму села Новий Моквин;

Після звершення Чину відспівування протоієрей Ігор Коспа передав від митрополита Анатолія слова співчуття, зокрема, сказавши: «Убієнний воїн Олександр віддав своє життя за мир та волю для своєї Батьківщини, родини та для кожного з нас… Нехай добрий та світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних та усіх, хто його знав, любив і шанував. Молимо Милосердного Спасителя миру дарувати Царство Небесне для його душі…».

Поховано убієнного воїна на цвинтарі села Зірне.

Вічна пам’ять.

Просмотров: (63)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *