МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ГИНУТЬ ВІРНІ СИНИ УКРАНИ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНИУ…»

Зі сльозами на очах сповіщаємо, що на війні за волю України і мирне життя її громадян віддав своє життя житель села Сновидовичі, Рокитнівського району, Полісся – Петро Кравець

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування убієнного воїна Петра очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі села Сновидовичі.

Отцю благочинному

співслужили:

протоієрей Василь Стадник – настоятель Свято-Параскевського храму с. Дерть

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Масєвичі

протоієрей Валерій Герасимчук– настоятель Свято-Воскресенського храму с. Біловіж

протоієрей Миколай Гордійчук – настоятель Свято-Іверської ікони Божої Матері с. Рокитне

протоієрей Андрій Пілат – настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк

протоієрей Василій Абрамович – – настоятель Свято- Хресто-Воздвиженського храму с. Сновидовичі.

В надгробному слові отець благочинний передав співчуття митрополита Анатолія дружині, та рідним убієнного воїна.

Вічна пам’ять

убієнному