МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В м. КОСТОПІЛЬ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський молитовно об’єднав вірних Української Православної Церкви у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, Полісся.

Владика звершив Божественну Літургію, за котрою вірні прийняли Святі Тіло і Кров Господню – Святе Причастя.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан); протоієрей Євгеній Собчук – настоятель храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії м. Костопіль; протоієрей Федір Мосюк – клірик Свято-Олександро-Невського храму м.Костопіль; протодиякон Дмитро Петронюк.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив духовну настанову щодо вірності Матері Церкві, а також, подякував усім за спільну молитву.

Святкове богослужіння закінчилося молебнем за мир в нашій Державі та співом многоліття