АКТ ВАНДАЛІЗМУ НА ПОЛІССІ

19.11.15 р. у Свято-Троїцькому храмі міста Рокитне на Поліссі відбувся акт вандалізму та пограбування храму. Злочинці пограбували церковну касу та здійснили підпал в п’ятьох місцях: згоріла ризниця з ризами. Зловмисники підпалили церковну катапітасму, спалили напрестольне Євангеліє, підпалили підлогу храму та осквернили храм.

Рокитнівський РВМ відкрив досудове провадження.

Керуючий єпархією, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, відвідав храм, щоб розділити біду та підтримати парафіян і настоятеля храму протоієрея Олександра Загребельського.

На території храму владику зустріли: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.Кушнір, голова райради Г.Мініч, мер міста Р.Дубовець, начальник РУВС О.Волочаєв.

«В минулому році 10 храмів Сарненської єпархії були пограбовані та осквернені. Прикро, що вандали продовжують і надалі руйнувати святині Поліського краю, наносячи біль в серця віруючих людей Української Православної Церкви. Своїми діями злочинці наносять рану, котра кровоточить на тілі нашої Церкви», – сказав митрополит Анатолій.

Парафіяни не втрачають надію, що злочинці будуть знайдені та покарані згідно Закону.

15 6 19 20 21 4 9 5 11 7 8 12