МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

20 вересня 2018 року, в канун свята Різдва Божої Матері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Параскевського Храму села Яблунне, Березнівського району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць); настоятель Храму священик Вадим Щевич та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій, зокрема, сказав: «Господь вибрав в Богоматері Пречисту Діву Марію, яка стала Матір’ю не тільки для Сина Божого, але стала  і Матір’ю наших матерів та кожного, хто прихиляє до Неї своє серце і душу…».

По завершенню богослужіння архіпастир привітав духовенство та парафіян з наступаючим святом Різдва Божої Матері та висловив подяку настоятелю Храму – священику Вадиму Щевичу за понесені труди у ввіреній йому парафії.

Божа служба закінчилась многоліттям.

Просмотров: (213)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *