МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ

21 вересня 2018 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного Храму села Великий Мидськ, Костопільського району, Полісся відзначає своє престольне свято.

З цієї нагоди Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій звершив святкову Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан); протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння; настоятель Храму села Великий Мидськ – протоієрей Василь Лазарчук; протоієрей Віктор Чабан – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Деражне Костопільського району; священик Олександр Мальчук – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Постійне Костопільського району; священик Федір Ксендзюк – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Ставок Костопільського району; священик Микола Галуха – настоятель Свято-Преображенського Храму села Гута Костопільського району; клірики Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни – священик Олександр Карапка, протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Роман Мирончук.

За богослужінням, після читання Святого Письма Євангелія, благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан) звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив історію земного життя Пречистої Діви Марії та значення Її в житті кожного християнина.

Після богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до парафіян зі словом духовної настанови, зокрема, сказавши: «Божа Матір являється Матір’ю матерів наших. Прославляючи Ії, ми прославляємо подвиг всіх тих, хто крокував за Нею в подвизі молитви і труда заради Ії Сина і спасіння душі…».

За богослужінням молилися: голова Рівненської облради О.Ю.Данильчук, депутат облради Р.В. Потапчук.

Богослужіння закінчилося молебнем за здоров’я хворих та тих, хто потребує духовної помочі від Бога .