ПОЛІСЬКА ПАСТВА СВЯТКУЄ ДЕНЬ АНГЕЛА МИТРОПОЛИТА АНАТОЛІЯ

16 липня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Анатолія, затворника Києво-Печерського – небесного покровителя Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського.

Святкове Богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни очолив Митрополит Анатолій. На паперті собору архіпастиря зустріли з хлібом-сіллю діти.

Його Високопреосвященству співслужили: Архієпископ Городницький Олександр – вікарій Київської Митрополіі та єпископ Дубенський Пимен – вікарій Рівненської єпархії, котрі прибули з братським візитом у Сарненську єпархію з нагоди святкування дня пам’яті небесного покровителя керуючого єпархією Високопреосвященнішого Митрополита Анатолія. Також, помолитися разом зі своїм архіпастирем прибули всі благочинні Поліської єпархії, настоятельки жіночих монастирів та намісники чоловічих монастирів єпархії.

Під час богослужіння підносилися молитви за здоров’я Митрополита Анатолія та мир в нашій Державі.

Після Божественної  Літургії архіпастирі привітали іменинника з днем його Ангела. В свою чергу Митрополит Анатолій висловив подяку Архієпископу Олександру та Єпископу Пимену за спільну молитву.

Благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) від імені духовенства Сарненської єпархії висловив вітальну адресу Владиці з нагоди його небесного покровителя.

Богослужіння закінчилось співом многоліття.

Просмотров: (194)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *