МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ прп. СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

18 липня 2019 року Мати Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському Храмі села Стара Рафалівка, Володимирецького району, Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Сергій Прокопчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Стара Рафалівка; протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш; клірик собору – протоієрей Микола Марковець;  протоієрей Микола Першута – настоятель Свято-Стрітенського Храму села Сопачів; протоієрей Іоанн Серховець – настоятель Храму на честь Преподобного Лаврентія Чернігівського села Рудка, Володимирецького району; протоієрей Петро Крот.

Традиційно, після читання Святого Євангелія, була виголошена проповідь на тему життя та земного подвигу преподобного Сергія Радонезького.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Сергія Прокопчука з днем його Ангела та побажав йому молитовного заступництва преподобного Сергія Радонезького.