МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ ПОЛІССЯ ВШАНОВУЄ СВОЮ ПОКРОВИТЕЛЬКУ – СВЯТУ ІУЛІАНІЮ, КНЯЖНУ ОЛЬШАНСЬКУ»

19 липня 2019 року Свята Православна Церква вшановує день пам’яті святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської.

З історичних джерел нам відомо, що свята діва Іуліанія народилася в першій половині XVI століття в благочестивій родині Георгія, князя Дубровицького-Ольшанського. Її батько був церковним меценатом. У віці 16-ти років свята Іуліанія померла, її святі мощі спочивають в Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Іуліаніївському Храмі міста Дубровиця, Полісся, приурочену до храмового свята.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики Сарненської, Рівненської, Волинської та Пінської єпархій.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до пастви зі словом духовної настанови.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом покровительки святого Полісся та побажав її заступництва перед Богом.

Богослужіння закінчилося молебнем, під час котрого Владика і священики пом’янули імена потребуючих помочі Божої.