МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ св.прав. ЙОСИПА ОБРУЧНИКА

12 січня 2020 року, в день пам’яті праведного Йосипа Обручника, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Миколаївського Храму села Старе Село, Рокитнівщини, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

За святковим богослужінням зі своїм Владикою молилися: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Андрій Озерчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Старе Село та духовенство Рокитнівського благочиння.

Після Євангелія Владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді про значення народження Сина Божого для кожного, хто вірує в Нього і покладає на Нього свою надію.

Святкове богослужіння завершилось спільним співом різдвяних колядок.