МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

11 жовтня 2020 року, в Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського Храму міста Володимирець Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець та духовенство єпархії.

За богослужінням, після Євангельського читання, Митрополит Анатолій звернувся до вірних зі словом проповіді на євангельську тему.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву та відзначив парафіян храму церковними нагородами.

Владика поблагословив богомольців духовним благословінням.