МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : «ПОЛІСЬКА ПАСТВА СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ»

14 жовтня 2020 року повнота Православної Церкви святкує велике свято – Покрова Божої Матері. Громада Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни в цей день святкує своє Храмове свято.

Святкову Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Урочисто звершилася Літургія, яка молитовно поєднала вірних УПЦ.

Після читання Євангелія митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята.

Розділити радість молитовного спілкування та привітати керуючого єпархією і парафіян з престольним святом прибули керівники різних установ та адміністрацій міста.

Після богослужіння Владика Митрополит привітав всіх зі святом, побажав вірним УПЦ завжди бути під Покровом Божої Матері. Богослужіння завершилося співом многоліття.

На честь престольного свята був накритий благодійний обід на території собору для приїзжих паломників.