МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились священики Поліської єпархії, котрі разом зі своїм Владикою підносили молитви за мир в Українській Державі та довголіття її людей.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Сергій Мельничук – настоятель Свято-Воскресенського храму села Довговоля, протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму м. Володимирець, протоієрей Андрій Бездомов – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Заболоття та духовенство Поліської єпархії.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.

Просмотров: (49)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *