МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ МІСЦЕ ПІД ЗАБУДОВУ НОВОГО ХРАМУ ДЛЯ ГОНИМИХ ПАРАФІЯН с. МАЛА ЛЮБАША, КОСТОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛІССЯ

На запрошення церковної громади села Мала Любаша, Костопільського району, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Чин освячення місця під забудову нового Храму на честь Покрова Божої Матері.

Слід зазначити, що за часів бувшого губернатора Рівненщині О.В.Муляренко було порушено Конституційні права вірних Української Православної Церкви. Він шляхом обману та підробки документів скасував державну реєстрацію церковної громади. Рейдери та екстремістські налаштовані молодчики, прикриваючись політичними гаслами, під супроводом ворожнече налаштованих лідерів, незаконно, відібрали храм у парафіян УПЦ.

Протягом двох років, громада зберігаючи вірність канонічній Українській Православній Церкві, її Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України та керуючому єпархією – Високопреосвященнішому Анатолію, Митрополиту Поліському і Сарненському, звершує богослужіння на дому у священика – протоієрея Олексія Онищука.

Згуртувавшись, громада викупила земельну ділянку під будівництво нового храму, маючи всі відповідні документи, не злочинним, а мирним шляхом, будує храм миру і любові, вірності і стійкості Матері Церкві на честь Покрова Божої Матері.

Митрополит Анатолій звершив Чин освячення місця під забудову нового Храму. Йому співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Покровського Храму села Мала Любаша, Костопільського району – протоієрей Олексій Онищук; настоятель Свято-Михайлівського Храму села Борщівка – протоієрей Валерій Палаєвський; настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму села Лісопіль, Костопільського району – священик Олександр Галуха.

Після освячення місця під забудову архіпастир у своїй промові побажав жителям села Мала Любаша згуртувавшись, спільно докласти усі зусилля по будівництву святині, яка була б даром для майбутніх поколінь, та вірності Матері Церкві.