МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПАМ’ЯТІ св.прор. ЗАХАРІЇ і св. прав. ЄЛИСАВЕТИ ТА З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 30-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

18 вересня 2021 року, в день пам’яті святого пророка Захарії та праведної Єлисавети, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського Храму села Князівка, Березнівського району Полісся. У храмі Владика звершив святкову Божественну Літургію, котра була приурочена до ювілею – 30-ти річчя з дня забудови Храму.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Храму – протоієрей Роман Миронець; настоятель Свято-Іллінського Храму села Витковичі – протоієрей Мамчур; настоятель Храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – священик Тарасій Шкуратюк; настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Балашівка – протоієрей Віктор Пилипака; настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського Храму села Новий Моквин – священик Григорій Ясковець; настоятель Свято-Покровського Храму села Кургани – священик Костянтин Ляхович; настоятель Свято-Дмитрієвського Храму села Білка – протоієрей Микола Гамувка; настоятель Свято-Параскевського Храму села Яблунне – священик Вадим Щевич; протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням, після читання Євангелія, Владика Митрополит виголосив проповідь в котрій розкрив жертовний подвиг батьків святого Пророка і Предтечі Іоанна – праведних Захарії і Єлисавети.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував отцю настоятелю – протоієрею Роману Миронцю та вірянам за проведені роботи по реконструкції Храму. Також, Владика побажав парафіянам зберегти свій Храм, котрий нині святкує свій ювілей – 30-ть років з дня забудови та об’єднує вірян в канонічній Українській Православній Церкві.