МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПОХОВАННІ НОВОПРЕСТАВЛЕННОГО МИТРОПОЛИТА ВАРФОЛОМІЯ (ВАЩУКА)

15 вересня 2021 року, на 69-му році життя відійшов до Господа керуючий Рівненською єпархією УПЦ Високопреосвященніший митрополит Варфоломій (Ващук).

17 вересня Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський взяв участь в звершенні Божественної Літургії та відспівуванні померлого, котре відбулося у Свято-Георгієвському скиту Городоцького жіночого монастиря.

Заупокійну Божественну Літургію та Чин відспівування очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій. Йому співслужили: митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон; митрополит Поліський і Сарненський Анатолій; митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; архієпископ Бучанський Пантелеімон; архієпископ Городницький Олександр; архієпископ Южненський Діодор; архієпископ Ладиженський Сергій; єпископ Дубенський Пимен; єпископ Згурівський Амвросій; єпископ Камінь-Каширський Афанасій. Також, за богослужінням молилися священики та монашествующі з різних єпархій УПЦ.

Після Літургії відбувся чин відспівування спочилого.

Митрополит Анатолій разом із благочинними Сарненсько-Поліської єпархії розділили заупокійні молитви по спочилому. Владика висловив співчуття з приводу померлого єпископу Дубенському Пимену, тимчасово керуючому Рівненською єпархією від імені духовенства та вірян Поліської єпархії.

Поховано Високопреосвященнішого митрополита Варфоломія згідно його заповіту на його малій Батьківщині.

Просмотров: (143)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *