МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО В м. САРНИ НА ЧЕСТЬ свв. мцц. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА СОФІЇ

30 вересня 2021 року – день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

З нагоди свого храмового свята церковна громада міста Сарни запросила Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського для звершення Божественної Літургії.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: настоятель храму архімандрит Василід (Золотін) та багаточисельне духовенство Поліської єпархії.

Після Євангельського читання митрополит Анатолій виголосив проповідь про земний подвиг мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, та навів приклад про те, що і ми повинні мати таку стійкість у вірі, яка б давала нам силу вистояти всі земні випробовування та залишитись вірними Христу, подібно вірі мучениць Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій очолив святковий молебень, після котрого привітав отця настоятеля та парафіян з престольним святом. Урочисте богослужіння завершилося співом многоліття.