МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В 40–ий ДЕНЬ СМЕРТІ КЛІРИКА ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Храмі села Моквин, Березнівського району, Полісся. Необхідно зазначити, що сьогодні виповнюється 40днів з дня смерті протоієрея Володимира Цимбалюка, котрий служив настоятелем Свято-Введенського храму села Лінчин, Березнівського району. Його син – протоієрей Борис Цимбалюк запросив архіпастиря у ввірений йому храм для звершення заупокійного богослужіння по його батьку.

Владиці Митрополиту співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин – протоієрей Борис Цимбалюк та духовенство єпархії.

Митрополит Анатолій по завершенню богослужіння звершив заупокійну літію по спочилому священнику та виголосив проповідь, в котрій розкрив значення безсмертної душі при ісході від тіла людини.