МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ АКАФІСТНИЙ СПІВ «ВСЕМОГУТНЬОМУ БОГУ В НАШЕСТВІЇ ПЕЧАЛІ»

24 жовтня 2021 року ввечері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив читання акафісту «Всемогущому Богу в нашествії печалі».

Владиці співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський); архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк. За богослужінням молилися віряни Української Православної Церкви.

Після звершення акафісту Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій, зокрема сказав: «Кожна людина несе в собі хвороби, які супроводжуються смутками та сльозами. Сьогодні ми просимо у Бога, щоби Він витер наші сльози та дарував би нам свою милість. Ми просимо у Бога цільби як для тіла, так і для душі, ми покладаємо на Нього надії, що Він своєю любов’ю зігріє серця наші та сподобить душі наші безсмертя…».

Прихожани вдячні владиці Митрополиту за звершення нині як божественної Літургії, так і вечірнього богослужіння.