ПОЛІСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО НА ЧОЛІ З МИТРОПОЛИТОМ АНАТОЛІЄМ ПРИНОСЯТЬ ПОКАЯННЯ У ДНІ ВЕЛИКОГО ПОСТА

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вараш – протоієрей Володимир Денисюк та настоятелі більше сорока церковних громад Володимирецького благочиння, котрі приступали до Таїнства Сповіді та причащалися Христових Таїн.

По закінченню богослужіння відбулась духовна бесіда духовенства з Владикою митрополитом.