КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ УПЦ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ІНФОРМУЄ

Єпархіальне управління Сарненської єпархії УПЦ доводить до відома настоятелів церковних громад, намісників чоловічих монастирів та настоятельок жіночих монастирів Поліської єпархії, що обшуки храмів як Поліської, так і Рівненської єпархій Української Православної Церкви, які проводили представники управління СБУ та МВС Рівненської області не виявили предметів, які заборонені або обмежені чинним законодавством України.

Звинувачення на адресу настоятелів церковних громад та вірян Поліської єпархії УПЦ щодо порушень не підтвердилися, свідченням чого і є публікація відповідних документів вищевказаних структур.

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський дякує керівництву СБУ та МВС Рівненської області за об’єктивну інформацію, яка сьогодні надзвичайно важлива для громадян нашої Держави та органів місцевої влади.