МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ЩОТИЖНЯ ВІТЧИЗНА ВТРАЧАЄ ВОЇНІВ-ПОЛІЩУКІВ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ…»

Війна, котра триває в нашій країні дев’ятий місяць, продовжує забирати життя вірних синів-захисників України. Гірка звістка прийшла на Полісся: загинув воїн, житель міста Вараш – Олександр Іванович Яйченя, 1987 року народження.

Олександр із перших днів повномасштабної війни, розв’язаною російським агресором, був мобілізований до лав в/ч 3045 НГУ, згодом виконував завдання на сході країни у складі бригади Національної гвардії України (в/ч 3018).

Убієнний воїн Олександр служив штаб-сержантом, командував відділенням батальйону особливого призначення, зазнав травм, несумісних з життям біля смт Меліоративне Новомосковського району Дніпропетровської області.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського протоієрей Сергій Прокопчук у Свято-Миколаївському храмі села Стара Рафалівка Вараського району, Полісся, звершив Чин відспівування убієнного воїна.

Йому співслужили настоятелі наступних храмів Полісся:

протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

протоієрей Андрій Комар – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

протоієрей Микола Першута – настоятель Свято-Стрітенського храму села Сопачів;

протодиякон Віталій Мацюк – – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

Після звершення Чину відспівування воїна протоієрей Сергій Прокопчук передав від керуючого Поліською єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського слова співчуття рідним, друзям та усім хто прийшов провести в останню дорогу  загиблого воїна.

Поховано загиблого захисника України на кладовищі села Стара Рафалівка.