СЬОГОДНІ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 серпня 2018 року в Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив Божественну Літургію у Свято-Пантелеімонівському Храмі села Остки, Рокитнівського району, Полісся.

У Престола Божого разом з Владикою Митрополитом молилися: протоієрей Богдан Никитюк – секретар Конотопської єпархії УПЦ; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Іісуса Христа села Лісове Рокитнівського району; священик Сергій Краснов – настоятель Храму села Остки.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст недільного Євангельського читання.

Під час богослужіння Владика звершив заупокійну літію по убієнним воїнам та померлим жителям села.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій подякував настоятелю Храму – священику Сергію Краснову за віддане служіння Матері Церкви, також, архіпастир висловив подяку хористам та богомольцям за спільну молитву, яка нині збагатила всіх благодаттю Духа Святого.

За богослужінням молилась голова сільської ради Н.Л.Василевич.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.