МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

16 вересня 2018 року в Неділю 16-ту після Пятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Воскресенського Храму села Корост, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії. Святкова служба поєднала віруючих поліщуків в молитві зі своїм Архіпастирем.

Владиці співслужили: благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олескандр Кокора; настоятель Храму протоієрей Михайло Патрикей; клірики Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни – священик Олександр Карапка, протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Роман Мирончук.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій, зокрема, сказав: «Кожна людина отримує від Бога «таланти». Обов’язок людини примножити таланти – дари Господні: любові, віри та добра. Від цього залежить, якою буде участь нашої душі після смерті …».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Михайлу Патрикею і парафіянам за спільну молитву та благословив їх на мир та добрі почуття поваги одне до одного.

Просмотров: (164)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *