МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО У ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

19 вересня 2018 року Православна Церква молитовно згадує чудо Архістратига Михаїла, що було в Хонех.

По давній традиції, в цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершує святкове богослужіння з нагоди храмового свята у Свято-Покровському чоловічому монастирі села Хотинь, Березнівського району Полісся.

Молитовне єднання зі своїм архіпастирем розділили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа; в.о. намісника монастиря ігумен Макарій (Коломієць); братія монастиря в священному сані та духовенство Сарненської, Рівненської та Шепетівської єпархій УПЦ. Участь у богослужінні прийняли 16 священиків.

Архієрейське богослужіння зібрало багатьох паломників та прочан Полісся, котрі разом зі своїм архіпастирем та духовенством молилися за мир та спокій в нашій Державі.

Після читання Євангелія секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит звернувся до духовенства та богомольців зі словом духовної настанови у котрій, зокрема, сказав: «Архістратиг Божий Михаїл являється покровителем цієї святої обителі та кожного, хто несе послух в ній, тож нехай по молитвам святого Архістратига Божого Михаїла свята обитель збагачується духовно насельниками та паломниками, хай кожен, хто прославляє та прикликає Архістратига Божого Михаїла отримує духовну втіху та спасіння в Бозі… »

Богослужіння закінчилося хресною ходою та многоліттям.

Просмотров: (129)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *