МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СВЯТКОВІЙ ВСЕНІШНІЙ У ЗИМНЕНСЬКОМУ СТАВРОПІГІЙНОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

На запрошення настоятельки жіночої обителі ігумені Стефани (Бандура) 23 вересня 2018 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прийняв участь у святковому богослужінні – всеношної в канун свята на честь Зимненського Образу Богоматері у Свято-Успенському ставропігійному жіночому монастирі села Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Святкову всенішну очолив Високопреосвященніший Павел, Митрополит Вишгородської і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященніший Володимир, Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський; Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Бучанський; Високопреосвященніший Філарет, Архієпископ Львівський і Галицький; Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Ровеньківський і Свердловський.