СЬОГОДНІ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НАЙВІДДАЛЕНІШОМУ ПРИХОДІ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

23 вересня 2018 року, в Неділю перед Воздвиженням, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, разом з духовенством ввіреної йому єпархії звершив Божественну Літургію у Свято-Різдва-Богородичному Храмі села Смородськ, Дубровицького району Полісся.

Разом зі своїм архіпастирем у Престола Божого молилися: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) та настоятель Храму – протоієрей Вадим Панчук.

За богослужінням Владика виголосив слово проповіді на тему Євангельського читання.

Після богослужіння Митрополит Анатолій звершив заупокійну літію на могилі попереднього настоятеля Храму – протоієрея Іоанна Рошко.

За богослужінням молилися: екс-голова  Дубровицької райради Л.Ф.Стрибулевич та сільський голова Ф.Ф.Хлебович.