Щоденні архіви: 09/03/2022

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ТРЕТЬОЇ ЧАСТИНИ ПОКАЯННОГО КАНОНУ прп. АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

9 березня 2022 року, в середу першої седмиці Великого посту, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Велике повечеріє з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Після читання Канону Владика звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПЕРШУ В 2022 році ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ

9 березня 2022 року, у середу першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив першу у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Керуючому архієрею співслужили клірики Свято-Покровського кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський); архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Максим Гузенко.

Після звершення Літургії Передосвячених Дарів Митрополит Анатолій виголосив проповідь. Богослужіння закінчилось благословінням архіпастиря, котре він преподав кожному вірянину, хто молився у Храмі.