Щоденні архіви: 21/03/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СОБОРУ прп. ОТЦІВ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКИХ

20 березня 2022 року, в Неділю 2-гу Великого посту, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, звершив архіпастирський візит до Свято-Троїцької громади міста Сарни.

У старовинному Храмі Владика звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Микола Ковальчук – настоятель храму; протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

За богослужінням Владика виголосив проповідь на Євангельську тему щодо покаяння та гріха людської природи.

Архіпастир, також, молився за припинення військових дій, котрі РФ злочинно проводить на території України, порушуючи християнську заповідь щодо любові до ближнього.

Після богослужіння митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Миколі Ковальчуку за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії та благословив богомольців на подальший подвиг поста і молитви.